Hikvision Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1550 nm/RX1310 nm – HK-SFP-1.25G-20-1550

9 .657 Ft +ÁFA (br. 12 .264 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1550 nm/RX1310 nm – HK-SFP-1.25G-20-1550

Nincs raktáron, de rendelhető, azonban ebben az esetben feltétlenül érdeklődj a szállítási idővel kapcsolatban!

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1550 nm/RX1310 nm
Hikvision Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1550 nm/RX1310 nm – HK-SFP-1.25G-20-1550

9 .657 Ft +ÁFA (br. 12 .264 Ft)

Kérj egyedi árajánlatot! Kattints.

Összehasonlítom